Jak ważne jest doradzanie, powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca który chce rozwijać dynamicznie swoją działalność. Naprzeciw tym potrzeba wychodzi Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłaszając konkurs „Bony na Doradztwo” (Poddziałanie 3.4.5.). Projekt ma posłużyć zwiększeniu dostępności do wysokiej jakości specjalistycznych usług doradczych, dostosowanych do potrzeb MŚP.

Dla kogo przeznaczone są bony na doradztwo?

Do wnioskodawców posiadający status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa działających na rynku dłużej niż 24 miesiące, prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa małopolskiego.

Na co możemy otrzymać dofinansowanie?

Dofinansowanie można otrzymać na zakup specjalistycznych usług doradczych o charakterze prorozwojowym.

Do kiedy można składać wnioski na dofinansowane bony na doradztwo?

Ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie przypada na 28 lutego 2017 r. do godziny 15:00

Kwota jaka została przeznaczona na dofinansowanie projektów:

8 661 400 PLN.

Gdzie szukać usług do konkursu?

Tylko i wyłącznie w Bazie Usług Rozwojowych – gdzie wyraźnie zaznaczone są usługi, jak również usługodawcy świadczący usługi, które mogą być objęte współfinansowaniem.

Szkolenia a bony na doradztwo:

W projekcie usługi szkoleniowe, kursy, warsztaty, zostały ujęte jako koszty niekwalifikowane. Co oczywiście daje możliwość zawarcia ich w projekcie szeroko pojętej usługi doradczej.

Regulamin oraz pozostała dokumentacja.

Źródło. http://www.rpo.malopolska.pl/skorzystaj/nabory/poddzialanie-3-4-5–bony-na-doradztwo—rpmp-03-04-05-ip-01-12-095-16

 

Share This

Zaciekawił Cię ten artykuł?

Podziel się nim ze znajomymi :)