Jeśli tylko jesteś beneficjentem projektu który uzyskał dofinansowanie na dowolna formę podnoszenia kompetencji, to stoisz przed wyzwaniem znalezienia odpowiednich usług szkoleniowych, które nie będą ustępowały jakości komercyjnym rozwiązaniom, a które jednocześnie mogą być zrealizowane w oparciu o współfinansowanie. Baza Usług Rozwojowych jest narzędziem, które będzie przydatne przy poszukiwaniu odpowiedniego dofinansowanego szkolenia.

Portal przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości umożliwia w łatwy i przejrzysty sposób odnalezienie odpowiedniej usługi szkoleniowej. Usługi zostały skategoryzowane w 21 podstawowych kategoriach – tak aby każdy bez problemów znalazł to czego szuka. PARP zadbał również oto, aby samemu zweryfikować dostawców usług. Stawiając odpowiednie wymagania wobec tych, którzy mogą świadczyć usługi współfinansowane. Dlatego beneficjenci nie muszą się już martwić sprawdzaniem dostawcy szkoleń – Baza zrobi to za nas.

Musimy tylko wiedzieć, jak sprawdzić czy wybrane szkolenie może być objęte dofinansowaniem?

Aż w trzech miejscach portalu mamy możliwość szybkiego sprawdzenia, czy wybrany kurs będzie mógł wejść w ramy naszego współfinansowanego projektu.

Wyszukiwarka szkoleń dofinansowanych

Już wyszukując szkolenie mamy czytelną informację poprzez odznaczony punkt „możliwość dofinansowania”.

jak-szukac-szkolen-dofinansownych

Karta Podmiotu świadczącego dofinansowane usługi szkoleniowe

Jeśli chcielibyśmy wyszukać szkolenie danego dostawcy czy centrum szkoleniowego również na karcie danego podmiotu znajdziemy informacje o tym:

Karta usługi szkolenia dofinansowanego

Na karcie samej usługi już czwarty wiersz informuje nas czy usługa może być dofinansowana:

Z taka wiedzą na pewno szybko i trafnie odnajdziesz usługę, której poszukujesz. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące szkoleń informatycznych, które mogą być objęte dofinansowaniem, zapraszamy do kontaktu.

Share This

Zaciekawił Cię ten artykuł?

Podziel się nim ze znajomymi :)